Annuleren

Powered by

Sounders Music Logo

De Grote Prijs van Nederland

Start Januari 2023

Aanstormend talent het podium van hun dromen bieden

Het bieden van eerlijke kansen in de Nederlandse muziekindustrie op innovatieve wijze.

Onze Partners

Over

De Grote Prijs van Nederland (GPNL) is in 1983 opgericht vanuit een samenwerking tussen Muziekkrant OOR, de VARA en Lochem Festival. Het is hiermee de langstlopende live muziekcompetitie van Nederland die de carrières van onder andere Junkie XL, Loïs Lane, Typhoon, Lucky Fonz III, Opgezwolle, Roosbeef, Eefje de Visser en WIES een boost heeft gegeven.

De talentencompetitie is gericht op kwaliteit, diversiteit en authenticiteit en wil er zijn voor de professionele en artistieke ontwikkeling van talenten. Maar hoe zorg je ervoor dat je écht succesvol en bekend wordt binnen de muziekindustrie? De Grote Prijs van Nederland biedt jou daarom het podium van je dromen!

Ga jij de uitdaging aan?

Hall of fame

  1. 2019

    • WIES
    • KEES
    • Juliusrhymz DHZ
  2. 2018

    • Amartey
    • Glenn Foreman
    • Rey Tranquilo
    • Foxlane
    • Laura Sjin
    • Auraphilly
  3. 2016

    • Vic Willems
    • SoulTrash
    • One Clueless Friend
    • Massi
  4. 2015

    • Blupaint
    • Nanah Dae
    • 45ACIDBABIES
    • ALPHADNA
  5. 2014

    • Leeways
    • Charl Delemarre
    • Try Acrobatics
    • Jeanne Rouwendaal
  6. 2013

    • Sofia Dragt
    • Mongoose
    • Jürgen Visser en De Linkse Hobby's
    • Insayno
  7. 2012

    • Über-Ich
    • Rogier Pelgrim
    • Flow&Co
    • Karma's lab
    • Discipline
    • Rather Real
    • Lieve Bertha
  8. 2011

    • Woot
    • Yori Swart
    • Presk
    • Zanillya Farrell
    • Sparrow Falls
    • Jeroen Kant & Ratten in de Schuur
    • Shambok
    • Ogri Ai
  9. 2010

    • Ethereal
    • Nicole Bus
    • Individualism
    • Kalibwoy
    • The Fudge
    • Case Mayfield
    • Boef en de Gelogeerde Aap
  10. 2009

    • The Cosmic Carnival
    • Eefje de Visser
    • Pitto
    • Dret & Krulle
    • Mathijs Leeuwis
  11. 2008

    • Two Way Radio
    • Fabiana Dammers
    • Applescal
    • M.O. & Brakko
    • Space Pirates
    • theFringe
  12. 2007

    • Good Dog Happy Man
    • Leine
    • Matik
    • Kleine Jay
    • Dio
    • A Silent Express
    • Shirazi
    • Jodymoon
  13. 2006

    • The Kevin Costners
    • Lucky Fonz III
    • Blaxtar
    • Cartes
    • Zwart op Wit
    • Signe Tollefsen
  14. 2005

    • Silence is Sexy
    • Roosbeef
    • Jawat!
    • Impossible Situations
    • Left
    • Jiggy Djé
  15. 2004

    • Lemonseven
    • Charlie Dée
    • Drillem
    • Typhoon
    • Yes-R
    • SUWU3
    • Anderson
  16. 2003

    • Eleven
    • Marike Jager
    • Nobody Beats The Drum
    • Skiggy Rapz
    • Solid Decay
    • Playroll
    • a balladeer
  17. 2002

    • Satellite7
    • Me Mystery
    • Artefact
    • Corey
    • Busted
    • DAC
    • Henkus
  18. 2001

    • Zober
    • Ernesto Oosthuizen
    • Perplex
    • Raymzter
    • D-Men
    • Bump
    • Face Tomorrow
    • Orfeo
  19. 2000

    • Incense
    • Maartje Teussink
    • Quick & Brite
    • Vigilante
    • A Pin’s Fee
    • Gemini
  20. 1999

    • Mind Menders
    • Marien Dorleijn
    • Longplayers
    • Avalanche
    • Ebony Impact
    • General Electric
    • Dimension Seven
    • Sharon Gosler
  21. 1998

    • Redivider
    • Itchi Bitchi
    • Marjolein
    • Prince Abooboo
    • Brainpower
    • Voltage
    • Femmes Vattaal
    • Chosen 4
    • Teussink & Van Huffelen
  22. 1997

    • Suburbs
    • Lotte van Dijck
    • Marjolein Reitsma
    • Xceptional
    • Herdley Everett
    • Volumia!
  23. 1996

    • Green Lizard
    • Wiger Vitringa
    • Junkie XL
    • Theremin
    • Gutt
    • Sure as Hell
  24. 1995

    • Raise the Roof
    • Jacco van der Steen
  25. 1993

    • 20 Brothers House
  26. 1992

    • Doc Aerobics Lobo Probe
  27. 1991

    • Super and the Allstars
  28. 1990

    • La Lupa
  29. 1988

    • One Track Charlie
  30. 1987

    • The Riff
  31. 1986

    • Longstoryshort
  32. 1985

    • Gin on the Rocks
  33. 1984

    • GaGa
  34. 1983

    • Neel

Programma

Programma fase Talenten Jurering Stemmen Kanaal Locatie
Januari 2023 Instroom talenten Max. 30 Boekers (20), Programmeurs (7) & Fans (3) Boekers, Programmeurs & Fans
Sounders
Music
sounders gpnl
Februari 2023 Voorronde (digitaal) Van 30 naar 10 50% programmeurs +
 50% fans
Sounders
Music
qmusic studios
April 2023 Halve Finale Van 10 naar 5 50% programmeurs +
 50% fans
Polsbandje
+
Sounders Music
qmusic tiktok tivoli
Mei 2023 Finale Van 5 naar 1 50% programmeurs + 
50% fans
Polsbandje
+
Sounders Music
qmusic tiktok tivoli-ronda
Sounders App Icon

Stemmen kan in de Sounders app

Download nu!

Open de Sounders App in de App Store Open de Sounders App in de Google Play Store

Locaties

Benoemd in

Neem direct contact op

We reageren zo snel mogelijk. Meestal tussen 1 en 2 werkdagen.

Alle velden verplicht invullen.